pozycjonowanie Projektowanie, wykonywanie i pozycjonowanie stron internetowych Google+
Zaawansowane usługi informatyczne dla firm
Usuwanie wirusów ze stron, tłumaczenia, audyt, profile Google


pozycjonowanie projektowanie audyt hosting tłumaczenie reputacja wirusy profile     referencje o firmie kontakt
Google+

Prowadzenie profili google +


Wyszukiwarka google posiada ogromną bazę stron internetowych. Większość stron firmowych posiada również swoje wpisy w wyszukiwarce Map.
Obecnie firma Google, dostrzegając rozwój i zainteresowanie portalami społecznościowymi, postanowiła wykorzystać swój potencjał pozwalając na zakładanie kont. Ponadto firmy, które były zgłoszone do wyszukiwarki Google Mapy, uzyskały "z automatu" swój Profil Google+ który należy rozbudować i uzupełnić o szereg brakujących informacji aby dobrze zaprezentować firmę.

Google+ nie posiada na razie takich funkcjonalności jak facebook, np. nie pozwala na zorganizowanie konkursów. Umożliwia jednak zrobienie schludnego profilu o charakterze bloga, na którym firma może zaprezentować adres swojej siedziby, zdjęcia produktów czy usług, oceniać inne strony np. strony kontrahentów (jest również sama oceniana), informować o nowych produktach, zamieszczać oferty pracy, aktualne wydarzenia, porady, informacje, itd.
Google już zapowiedziało dalszy rozwój Google+.

Jak założyć profil firmowy w Google Plus

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i wypełnienia formularza zapytania, w odpowiedzi przedstawimy propozycję współpracy w zakresie utworzenia i prowadzenia profilu Google plus.


Darmowa wycena usługi
Profile stron
 

Według informacji podanych przez firmę Google, wyszukiwarka ma premiować firmy dbające o swoje profile, zamieszczające na nich aktualne informacje i uczestniczące w życiu społecznościowym. To tyle co do oficjalnych wiadomości. Jak to będzie wyglądać w praktyce, przyszłość pokaże. Jeśli jednak przy wpisie strony pojawia się link do profilu google+, warto zadbać o niego, aby ta dodatkowa strona dobrze prezentowała Państwa firmę.

Jeśli nie wiecie jak to zrobić lub nie macie czasu na odpowiednie przygotowanie profilu firmy w google+ i "podpięcie" znacznika google+ umożliwiającego zbieranie "plusików" pod stronę firmową, prosimy o kontakt, a całkowicie niezobowiązująco przygotujemy i prześlemy Państwu naszą ofertę współpracy w tym zakresie.

Zobacz także:
Strona główna
O firmie
Referencje
Kontakt
Pozycjonowanie stron
Projektowanie stron
Audyt stron
Hosting stron
Tłumaczenie stron
Dobra reputacja firmy
Usuwanie wirusów
Profile Google +
Google+Ocena: 4,98
Głosów: 1142